top of page
Kotwica 1

W minionym tygodniu odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Piękny Wrocław organizowanym przez Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka przy współudziale Towarzystwa Miłośników Wrocławia. Niezmiernie miło nam poinformować, że budynek Centrum Handlowe Swoja Olimpia otrzymało Grand Prix oraz I nagrodę w kategorii budynku użyteczności publicznej!

Konkurs pozwolił wyłonić najlepsze wrocławskie realizacje w latach 2021-2022 w kategoriach takich jak użyteczność publiczna, modernizacja obiektu historycznego, mieszkalnictwo wielorodzinne i jednorodzinne, a także przestrzeń publiczna. Tradycja plebiscytu sięga lat 60 i co roku prezentuje nowe wartościowe realizacje.


Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy. Głowna nagroda w tak ważnym konkursie to ogromna nobilitacja i piękne zwieńczenie pracy nad projektem. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

A więcej o plebiscycie możecie przeczytać w poniższym linku:

Już dziś możemy podziwiać widoki z dwukondygnacyjnego salonu. Konstrukcja i system okien przesuwnych zostały zaprojektowane w taki sposób, by narożnik pomieszczenia był wolny od słupów i zapewniał panoramiczny widok na ogród.Postępy prac cieszą oko!


Niezmiernie miło nam ogłosić, że projekt domu śląskiego autorstwa naszej pracowni zdobył wyróżnienie w tegorocznym konkursie "Twój dom - dialog z tradycją".

Zadaniem konkursowym było stworzenie projektu domu jednorodzinnego dla terenów wiejskich, który kontynuowałby dziedzictwo tradycyjnego budownictwa Śląska oraz wyznaczał nowe wzorce nadające się do wielokrotnego zastosowania.


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim nagrodzonym!bottom of page