2004-2014 rok: 26 nagród i wyróżnień

VI 2014
projekt Zespołu Szkolno - Przedszkolnego na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu otrzymał wyróżnienie w konkursie organizowanym przez ZIM.

V 2014
ASP Centrum Sztuki Użytkowej znalazło się pośród 8 projektów nominowanych do nagrody roku SARP za lata 2012-2013.

XII 2013
wyróżnienie w konkursie Polski Cement w Architekturze za budynek wrocławskiego ASP Centrum Sztuki Użytkowej. nagroda przyznawana przez SARP i SPC.

XII 2013
wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Changing the face 2013 Rotunda Warsaw.

XI 2013
wyróżnienie w konkursie architektonicznym na koncepcję architektoniczną Sądu Rejonowego w Nysie.

IX 2013
II nagroda w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budynki Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej Nowe Żerniki wraz z zagospodarowaniem terenu we Wrocławiu.

VI 2013
II nagroda w kategorii budynek użyteczności publicznej w konkursie na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2012 PIĘKNY WROCŁAW edycja XXIII.

XII 2012
III nagroda w konkursie architektonicznym na projekt koncepcyjny budynku dawnego Górniczego Domu Kultury przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu, przyszłe Centrum Kultury im. Wałbrzyskich Górników.

V 2012
I nagroda w konkursie na koncepcję architektoniczno-budowlaną kompleksu wielofunkcyjnego Baltic Park Molo w Świnoujściu

V 2012
I nagroda w konkursie na koncepcję architektoniczno-budowlaną kompleksu wielofunkcyjnego Baltic Park Molo w Świnoujściu

III 2012
I nagroda w konkursie na kompleks biurowo-usługowy KGHM TFI SA.

X 2011
II nagroda ex aequo w kategorii obiekt lub zespół mieszkaniowy jednorodzinny dla złamanej stodoły w konkursie "Przyjazna Przestrzeń Publiczna" w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DOFA11

X 2011
wyróżnienie równorzędne w konkursie "dom ekologiczny" wydawnictwa Murator
(współpraca branżowa: Segesta)

IX 2011
wyróżnienie I. stopnia w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku ASP dla wydziału rzeźby w Warszawie

V 2011
II nagroda w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej opolskiego centrum wysokich technologii na rzecz zrównoważonego rozwoju Atmoterm w Opolu

III 2010
III nagroda równorzędna w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej zespołu kulturalno-gastronomiczno-hotelowego w Dobrzeniu Wielkim

2009
I nagroda czytelników oraz I nagroda ekspertów dla złamanej stodoły w kategorii budynków mieszkalnych w plebiscycie polska architektura 2009 zorganizowanym przez portal Sztuka Architektury

2009
wyróżnienie honorowych członków jury dla domu + w trzecim cyklu konkursu organizowanego przez internetową społeczność architektoniczną World Architecture Community 20+10+X

XII 2009
wyróżnienie w konkursie realizacyjnym na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku sali gimnastycznej wraz z zagospodarowaniem terenu przy SP47 w Szczecinie, oraz studialnej koncepcji zagospodarowania terenów sąsiednich

XI 2009
wyróżnienie w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy wnętrz i elewacji frontowej budynku Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu

III 2009
wyróżnienie równorzędne za projekt domu+ w konkursie dla kategorii wiekowej powyżej 30 roku życia w Regionalnym Przeglądzie Architektury "BAZA 2009"

2008
jeden z 25 Domów Jednorodzinnych Najlepszych Polskich Architektów 1983-2008 na 25-lecie wydawnictwa Murator

VIII 2008
wyróżnienie honorowe w międzynarodowym konkursie architektonicznym na opracowanie koncepcji Muzeum Współczesnego we Wrocławiu

VII 2007
I nagroda w konkursie na koncepcję rozbudowy Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu

I 2007
II nagroda w konkursie na projekt urbanistyczno-architektoniczny zabudowy mieszkaniowej we Wrocławiu przy ul. Kiełczowskiej
(współautorzy: Patrycja Kowalczyk, Maja Włusek, Paweł Wróblewski, Piotr Zarzycki)

XII 2005
III nagroda w konkursie na koncepcję rozbudowy wraz z modernizacją obiektów teatru muzycznego "Capitol"
(współautorzy: Anna Misiura, Łukasz Kabarowski)

II 2005
wyróżnienie równorzędne w konkursie na koncepcję architektoniczną zagospodarowania rynku w Krzepicach
(współautorzy: Dominik Górecki, Kamila Merwa)

IX 2004
II nagroda w konkursie urbanistyczno-architektonicznym na opracowanie projektu koncepcyjnego cmentarza komunalnego w Szczecinku
(współautorzy: Dominik Górecki, Kamila Merwa, Zuzanna Wojtasiak)