Pracownia Architektury Głowacki PAG jest dynamicznie rozwijającą sie firmą powstałą w 2005 roku, wspartą na wcześniejszej 10-letniej praktyce projektowej jej założyciela Tomasza Głowackiego. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków o nowoczesnej formie i funkcji. Nasze realizacje to obiekty nietypowe i innowacyjne, zarówno usługowe jak i mieszkalne. Przeprowadzamy dokładne studia lokalizacji i formy obiektu, a nasze opracowania zawsze stoją na najwyższym poziomie.

PAG każde zadanie projektowe traktuje indywidualnie, szukając adekwatnej odpowiedzi
w kontekście i specyfice miejsca, oczekiwaniach inwestora i założeniach programowo ekonomicznych. Przyjęte rozwiązanie jest wynikiem znalezienia właściwej idei przewodniej jako optymalnego algorytmu przestrzennego, który jednoznacznie, z konsekwencją określa tworzoną architekturę. Bliska PAG pragmatyczność, lakoniczność rozwiązań oraz powściągliwość formalna i materiałowa ma na celu wzmocnienie odbioru wartości architektonicznych. Poprzez ograniczenie środków wyrazu wytwarza się miejsce na dialog z użytkownikiem, powstaje szansa na zaistnienie nieuchwytnego piękna.

Nasze podejście zostało docenione i zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami
w prestiżowych konkursach architektonicznych oraz publikacjami w prasie branżowej. Oferujemy usługi doradcze w procesie inwestycyjnym. Wykonujemy studia wykonalności, projekty koncepcyjne, przygotowujemy wielobranżową dokumentację budowlaną i wykonawczą. Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami wszystkich branż.